Fotoodmładzanie sposobem na utratę jędrności

Niestety proces starzenia i utrata jędrności skóry jest wpisana w życie każdego człowieka. Są jednak sposoby na spore opóźnienie tych zmian, szczególnie dla osób, które chcą jak najdłużej zachować młody i jędrny wygląd skóry.

Najczęściej powodem utraty jędrności skóry jest spadek kolagenu, który jest odpowiedzialny za jędrność oraz elastyczność skóry. Najmniej inwazyjnym zabiegiem, pozwalającym na przywrócenie jędrności skórze i to prawie każdym miejscu jest fotoodmładzanie.

Jest to zabieg, który jest stosunkowo szybki w porównaniu z innymi zabiegami. Polega on na naświetlaniu wybranej partii ciała co w efekcie końcowym doprowadza do pobudzenia jej do regeneracji oraz wytwarzania nowych włókien kolagenowych, które przywrócą jej jędrność oraz elastyczność. Dzięki wykorzystaniu fotoodmładzania można również pozbyć się niechcianych zmarszczek.

Należy jednak pamiętać, że zabiegu nie można wykonywać na świeżej opaleniźnie, dlatego idealnym czasem na takie zabiegi jest okres od późnej jesieni do wiosny.

Recent Posts

Leave a Comment