Jak przywrócić skórze blask by wyglądała młodo?

Starzenie się skóry jest procesem naturalnym, jednak na skutek oddziaływania różnych czynników, u jednych następuje on powoli, a u innych bardzo szybko. Zdarza się, że młode kobiety mają skórę, która według badań jest w stanie wskazującym na wiek niemal dwukrotnie wyższy i na odwrót. Promienie słoneczne, stres a nawet zła dieta mogą mieć wpływ na wygląd skóry.

Jak przywrócić skórze młodzieńczy blask?

Nie zawsze wyeliminowanie negatywnie wpływających na skórę czynników jest możliwe. To nie oznacza, że zlikwidowanie oznak starzenia się jest niemożliwe.

Fotoodmładzanie to zabieg znacznie poprawiający wygląd skóry nie tylko spłycający zmarszczki, ale także poprawiający koloryt skóry i nadający jędrności skórze. Fotoodmładzanie opierający się emisji promieni światła poprzez laser. Zabieg można wykonywać na całym ciele, jednak najczęściej wybieranymi obszarami są szyja, twarz oraz dekolt. Światło pobudzające produkcję kolagenu poprawia elastyczność skóry, spłycając zmarszczki, nadając jędrności skórze oraz  ujednolicając koloryt skóry.

Usuwanie zmarszczek poznan

Fotoodmładzanie to zabieg bezinwazyjny, nie wpływający na stan zdrowia pacjentów, dlatego zaraz po zabiegu można swobodnie wrócić do codziennych czynności.

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak warto przejść serię około 5-ciu zabiegów, żeby wzmocnić rezultaty.

Co ciekawe, zabieg fotoodmładzania doskonale sprawdza się w przypadku walki z trądzikiem, problemami z naczynkami oraz przebarwieniami skóry.

W naszej klinice dbamy o doskonały wygląd naszych klientów!

Recent Posts
Comments
pingbacks / trackbacks

Leave a Comment