JAK WALCZYĆ Z TRĄDZIKIEM

Trądzik jest jedną z najczęściej występujących chorób wśród młodzieży w wieku dorastania ale również wśród osób dorosłych.

Nie należy zbagatelizować problemu, myśląc, że sam zniknie. W pierwszej kolejności trzeba znaleźć jego główna przyczynę. Być może jest to wiek, nieodpowiednia dieta, genetyczne dziedziczenie, zażywanie anabolików podczas intensywnych treningów. Również niektóre leki przyjmowane podczas choroby mogą sprzyjać występowaniu trądziku.

Po znalezieniu przyczyny występowania, należy dobrać właściwą drogę wyeliminowania problemu. Beż względu na to należy stosować odpowiednią dietę i zażywać duże ilości wody. Niezbędna jest właściwa pielęgnacja. Aby pozbyć się trądziku stosowane są różnego rodzaju peelingi medyczne, w postaci serii zabiegów. Jednorazowa wizyta nie usunie nam problemu, może jedynie delikatnie go zniwelować.

Rodzaj peelingu dobierany jest indywidualnie, po wcześniejszym dialogu z pacjentem. Należy ustalić rodzaj jego skóry. Do konkretnego zabiegu, dobrany jest odpowiedni specyfik, jego ilość oraz czas aplikacji. Wybiera się ilość warstw oraz głębokość penetracji (złuszczania naskórka).

Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu – skontaktuj się z nami, wybierzemy dogodny termin. I ciesz się, w końcu piękną cerą ?1

Recommended Posts

Leave a Comment