Kwas hialuronowy w walce z oznakami starzenia

Czas jest nieubłagany i prędzej czy później, jego oznaki zaczną pojawiać się na skórze. Starzenie się jest procesem naturalnym, jednak większość z nas dokłada wszelkich starań by go spowolnić lub ukryć pojawiające się na skórze znaków.

W jaki sposób uniknąć lub pozbyć się zmarszczek i innych oznak starzenia się?

Warto zacząć od tego, dlaczego wraz z wiekiem pojawiają się zmarszczki i wiotkość skóry. W naszym organizmie jest bardzo wiele substancji, niestety bardzo często z wiekiem jest ich coraz mniej. W przypadku skóry, to kwas hialuronowy odpowiada za nawilżenie skóry a co za tym idzie, za jej jędrność. Wniosek wysuwa się sam-należy uzupełnić braki kwasu!

Na chwilę obecną można zastosować różne preparaty i poddać się różnorodnym zabiegom, mniej lub bardziej efektywnym. Rożnego rodzaje kremy, maski, tabletki a nawet kapsułki, to tylko nieliczne z możliwości. Z opinii pacjentów oraz ekspertów wynika, że zabiegi wstrzykiwania kwasu hialuronowego przynoszą najlepsze rezultaty. Jak w przypadku innych zbiegów ingerujących w organizm człowieka, są pewne przeciwwskazania do zabiegu. Ciąża i choroby układu odpornościowego należą do przeszkód do zabiegu.

W naszej klinice staramy się by każdy był zadowolony z własnego wyglądu!

Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego pomaga w wygładzaniu skóry, spłycając widoczne na skórze zmarszczki. Nawilżenie jakie przynosi kwas przyczynia się do poprawy jędrności skóry i jej kolorytu. Kwas hialuronowy wykazuje niezwykle pozytywne właściwości odżywiające dla skóry. Zapraszamy na konsultacje u naszych najlepszych specjalistów!

Recommended Posts

Leave a Comment