Laserowa metoda usuwania blizn

W życiu mierzymy się z różnymi zdarzeniami. Niektóre pozostawiają nam ślad. Ten pozostawiony na naszej psychice jest trudny do usunięcia, znacznie łatwiej jest z tym pozostawionym  na naszym ciele.

Blizny– niemal każdy posiada jakiś znak na swoim ciele, czy to wypadki z dzieciństwa, czy poważniejsze zdarzenia w naszym życiu. Niezależnie od tego, dla niektórych stanowią delikatny mankament, jednak dla innych to przyczyna kompleksów i dyskomfortu.

Rozwiązanie problemu jest na wyciągnięcie ręki!

Laserowa metoda usuwania blizn polega na bezinwazyjnym pobudzeniu tkanek skóry. Efektem laserowego usuwania blizn jest odbudowana, idealna skóra. Laser jest urządzeniem emitującym światło o konkretnej długości wiązki, dlatego nie ma zagrożenia uszkodzenia tkanek. Mimo, że zabieg jest nieinwazyjny i w pełni bezpieczny, podczas zabiegu można odczuwać dyskomfort. Zazwyczaj objawia się to w postaci pieczenia lub szczypania.

Efekt zabiegu będzie niemal natychmiastowy, jednak często bywa, że pacjenci nie są w pełni świadomi jak to wygląda. Początkowo skóra jest zaczerwieniona może pojawić się delikatna opuchlizna. Po kilku dniach skóra nabierze barwy brązowej i widoczne będą strupki. Całkowita regeneracja skóry po zabiegu kończy się po około pięciu tygodniach. Po tym czasie, jeżeli efekt nie jest całkowicie zadowalający, powinno się powtórzyć zabieg.

Jak się przygotować do zabiegu?

Nie ma szczególnych wskazań dotyczących przygotowania do laserowego usuwania blizn. Warto zadbać o to, żeby skóra nie była mocno opalona. Istotny jest również aspekt dotyczący przyjmowanych leków. Nie jest wskazane, żeby przyjmować antybiotyki, czy sterydów. Nasi pacjenci chwalą efekty laserowego usuwania blizn. Już po pierwszym zabiegu poprawia się nie tylko wygląd blizn, ale również komfort psychiczny, który jest znacznie cenniejszy!

Recent Posts

Leave a Comment