PIELĘGNACJA TO PODSTAWA

Każdy chciałby cieszyć się idealnym stanem skóry, szczególnie na twarzy i u rąk. Są to miejsca najbardziej narażone na czynniki zewnętrzne. Widać na nich pierwsze oznaki starzenia, zażywania używek, ciężkiej pracy oraz niewłaściwa pielęgnację. Bądź też jej zupełny brak. Jest ona niezbędna, bez względu na to czy mamy do czynienia z cerą suchą(bardzo suchą), mieszaną czy tłustą. Należy wtedy dobrać właściwy preparat, dostosowany do danego rodzaju naskórka. Istotna jest również właściwa dieta oraz odpowiednie nawodnienie organizmu, poprzez picie dużej ilości wody.

Na co dzień powinno stosować się odpowiednio dobrany krem, bądź serum. Musimy chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym czy zanieczyszczeniami, które docierają w głąb naszej skóry każdego dnia.

Szczególnie nie należy zapominać o pielęgnacji przed snem. W nocy nasz naskórek się regeneruje i odżywia, poprzez uaktywnienie wielu procesów.  Stąd też kremy działają szybciej podczas snu.

Wiele kobiet zapomina o aplikacji kremów pod oczy. Skóra w tym miejscu jest bardzo delikatna. Szybciej się starzeje, pojawiają się cienie pod oczami, które uwydatniają niewyspanie, niewłaściwy tryb życia i żywienia oraz używki.

Jeśli jednak, stan naszej skóry nie zadowala nas, możemy skorzystać z dostępnych zabiegów, poprawiających jej stan np:

Mamy do wyboru wiele metod, jednak wszystko zależy co chcielibyśmy zmienić. Jeśli nie wiesz, na który się zdecydować zapisz się do naszych specjalistów -doradzą Ci. Ale nawet po podjęciu się zabiegu, należy dbać o skórę każdego dnia aby efekt był bardziej widoczny i się dłużej utrzymywał.

Recent Posts

Leave a Comment