Skuteczne sposoby na cienie pod oczami

Kilka czynników ma istotny wpływ na nasz wygląd. Przede wszystkim uwarunkowania genetyczne. Tego czynnika nie da się oszukać ani zniwelować. Pewne cechy charakterystyczne i uroki dziedziczymy i chcąc, nie chcąc musimy je zaakceptować. Drugim czynnikiem wpływającym na nasz wygląd jest troska o własne ciało.

O ile w przypadku genów niewiele można samemu zrobić, tak w drugim przypadku mamy 100 % wpływ na wygląd.

Co wywołuje cienie pod oczami?

Jedną z poważniejszych przyczyn pojawienia się sińców jest choroba. Choroby stanowią niewielki odsetek przypadków pojawiania się sińców. Jakie są więc inne przyczyny?

 Starzenie się to najczęstszy powód zmian wizualnych pod oczami. Wraz z wiekiem, tracimy elastyczność skóry, nawilżenie. Skóra w okolicach oczu jest niezwykle delikatna a z czasem coraz cieńsza. Uwidaczniające się przez cieniutką skórę naczynka tworzą cienie.

Wykańczający tryb życia? Zmęczenie? Stres? Tak, one również wywołują cienie pod oczami.

W jaki sposób pozbyć się nieestetycznych zmian?

Cienie wywołane zmęczeniem, nerwami można zniwelować odpoczynkiem i jest to najłatwiejszy sposób. Każda kolejna przyczyna sprawia większe problemy.

Medycyna estetyczna przedstawia kwas hialuronowy jako sposób walki z cieniami pod oczami. Jak wygląda zabieg i jakie są jego efekty?

 Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz do kontaktu telefonicznego bądź osobistego!

Recent Posts

Leave a Comment